dowolna

Nieruchomości Myślenice - Oferty wynajmu nieruchomości

19 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

19 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Myślenice

Myślenice,małopolskie

6 000 zł600 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:566 m²

Proponujemy Państwu na wynajem duży dom w centrum Myślenic. Nieruchomość o powierzchni 600m2 składa się z 4 kondygnacji: parter o pow. 160m2, z oddzielnym wejściem składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 100 zł47 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na iiip.w budynku wielorodzinnym na os. 1000-lecia, niedaleko ścisłego centrum Myślenic. W skład mieszkania wchodzą: dwa pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

4 500 zł167 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom o powierzchni użytkowej 166,75 m znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Rynku w Myślenicach. Jest to przestronny budynek, doskonały dla rodzin poszukujących komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

25 zł/m²1 400 m² 35 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia budynek handlowo-usługowy,dwukondygnacyjny o powierzchni ok.1400 m. Obiekt znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, w sąsiedztwie drogi krajowej S7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na parterze budynku zlokalizowanego przy ul.Sobieskiego w Myślenicach. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny, niewielki przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pardyaka

Myślenice,małopolskie

16,82 zł/m²110 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjny lokal na wynajem, położony w doskonałej lokalizacji w Myślenicach przy ul. Pardyaka, zaledwie kilka kroków od Myślenickiego Rynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

35 zł/m²940 m² 32 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok 940m2 położony w Myślenicach przy ul. Słowackiego. Lokal położony jest na parterze 2-kondygnacyjnego budynku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 800 zł34 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szanowni Państwo, zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, odnowionego mieszkania w doskonałej lokalizacji Myślenice, osiedle 1000-lecia. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Słowackiego

Myślenice,małopolskie

31,25 zł/m²80 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal w centrum Myślenic do wynajęcia od listopada. Posiada toaletę, bierzącą wodę, ogrzewanie elektryczne. Lokal znajduję się przy ul. Słowackiego 30 na parterze z wejściem od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Myślenice,małopolskie

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia W centrum Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Myślenic. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rzemieślniczej 20 na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 500 zł38 m² 39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu długoterminowego przytulnego mieszkania, położonego na 2. piętrze w bloku na osiedlu 1000-lecia w Myślenicach. To komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

2 350 zł40 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie typu studio w bardzo atrakcyjnej części Myślenic, przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie ciche i przytulne o metrażu 40 m2. Składa się przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Traugutta

Myślenice,małopolskie

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmie piękny nowy apartament w centrum Myslenic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

4 200 zł140 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz lokal na magazyn lub produkcję o powierzchni ok. 140 m2 zlokalizowany w przemysłowej części Myślenic, z bardzo dobrym dojazdem do Zakopianki, również dla tira. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Gałczyńskiego

Myślenice,małopolskie

29,41 zł/m²153 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 153 m2. Położony w centrum Myślenic. Lokal bardzo dobrze skomunikowany, przy ruchliwej ulicy - zarówno duży ruch samochodowy jak i pieszych jest bardzo dobrą okazją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Traugutta

Myślenice,małopolskie

53 zł/m²47 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy w nowoczesnym apartamentowcu z windą przy ul. Traugutta w Myślenicach. Ścisłe centrum miasta. Lokal o powierzchni 46,9 m2. Na ten moment nie został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Daszyńskiego

Myślenice,małopolskie

40 zł/m²390 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia bardzo reprezentacyjny nowy lokal pod przedszkole, żłobek (uzgodniony projekt) o pow. 390 m2 zlokalizowany w myślenicach w budynku "myślenickich tarasów". - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 600 zł35 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w bloku na os. 1000-lecia. Lokal o powierzchni 35m2 położony jest na parterze i składa się z pokoju dziennego, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pardyaka

Myślenice,małopolskie

15 zł/m²110 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem W myślenicach Oferujemy Państwu na wynajem lokal usługowy znajdujący się przy ul.Pardyaka o pow. ok. 110m2. Lokal położony jest na kondygnacji -1 i ma wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Gałczyńskiego

Myślenice,małopolskie

46 zł/m²14 m² 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 14m2 znajdujący się w ścisłym centrum Myślenic przy ul. Gałczyńskiego. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o pow. 34,25m2 położone na pierwszym piętrze (II kondygnacja) bloku na os. 1000-lecia. Mieszkanie składające się z jednego dużego pokoju, samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Daszyńskiego

Myślenice,małopolskie

40 zł/m²390 m² 15 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia bardzo reprezentacyjny nowy lokal usługowo-handlowo-biurowy o pow. 390 m2 zlokalizowany w myślenicach w budynku "myślenickich tarasów". - powierzchnia idealna na biuro/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu bardzo ładnego i przestronnego mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 68m2 w zacisznej i bardzo zielonej części Myślenic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzemieślnicza

Myślenice,małopolskie

33 zł/m²30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok 30m2 znajdujący się przy ul. Rzemieślniczej w Myślenicach. Lokal położony jest na I piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Myślenice

Myślenice,małopolskie

35 zł/m²130 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok 130m2 znajdujący się w Myślenicach w ścisłym centrum miasta. Lokal położony jest na poziomie -1 w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Myślenice

Myślenice,małopolskie

10 800 zł432 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Do wynajęcia ogrzewana hala produkcyjno-magazynowa o pow. ok. 430 m2 z dojazdem dla tira i dużym przydziałem mocy, myślenice **dostępna od Lutego 2024** - powierzchnia produkcyjna 362 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka Lokalizacja: myślenice ul. Słowackiego, w okolicy liczne sklepy, przystanek bus i Rynek Powierzchnia: 37,5 m2 Piętro: 3 z 4 Czynsz najmu: 1.700 zł Dodatkowo opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Myślenice,małopolskie

2 000 zł34 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się rekreacyjnej części Myślenic- zarabie Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul Zdrojowej na Ip. budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzemieślnicza

Myślenice,małopolskie

2 200 zł40 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia W centrum Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Myślenic. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rzemieślniczej 20 na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kazimierza Wielkiego

Myślenice,małopolskie

30 zł/m²40 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu na wynajem lokal usługowy o pow. ok. 40m2, położony w budynku handlowo-usługowym przy ul. Kazimierza Wielkiego w Myślenicach. Lokal położony w przyziemu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Myślenice

Myślenice,małopolskie

38 zł/m²130 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130m2 znajdujący się w Myślenicach przy samym Rynku. Lokal mieści się na parterze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

35,56 zł/m²45 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu na wynajem lokal biurowy, biurowo-usługowy o pow. 45m2 położony na 1 piętrze (2 kondygnacji) budynku handlowo-usługowego przy ul. Słowackiego w Myślenicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 100 zł55 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w ścisłym centrum Myślenic. W skład mieszkania wchodzi: pokój z aneksem kuchennym, duża sypialnia, pokój dziecięcy łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Myślenice,małopolskie

2 000 zł35 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na wynajem Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Zdrojowej w Myślenicach - Zarabie Powierzchnia ok 35 m kw, i piętro Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 200 zł60 m² 37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Super mieszkanie na wynajem W myślenicach Oferujemy Państwu na wynajem przytulne i jasne mieszkanie położone blisko centrum Myślenic przy ul. Solidarności Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

48,98 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu na wynajem lokal biurowy, biurowo-usługowy o pow. 24,5m2 położony na 1 piętrze (2 kondygnacji) budynku handlowo-usługowego przy ul. Słowackiego w Myślenicach idealny np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rzemieślnicza

Myślenice,małopolskie

50,10 zł/m²55 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal usługowy znajdujący się w Myślenicach na parterze budynku "duża manufaktura" przy ul. Rzemieślniczej 7. Głównym przeznaczeniem jest funkcja usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 700 zł36 m² 48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o pow. 35,6m2 składające się z dwóch pokoi (jeden mały, drugi przestronny z balkonem), kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Nasze biuro oferuje Państwu do wynajęcia mieszkanie o pow. ok. 60m2 zlokalizowane na Zarabiu w Myślenicach. Mieszkanie znajduje się się na Ip. (poddasze) w domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana Myślenice

Myślenice,małopolskie

10 368 zł432 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmiemy ogrzewaną halę (nagrzewnice Vulcano) magazynowo produkcyjną zlokalizowana w Myślenicach niedaleko trasy nr 7 w skład której wchodzi powierzchnia 211m2 i 137m2 przedstawiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 500 zł26 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Słowackiego w Myślenicach Powierzchnia ok 26,5 m kw, IV pietro. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i w pełni wyposażone po.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij