Mieszkanie Myślenice
Myślenice, małopolskie
- 544 659 zł
- 57,20 m²
- 9 522,01 zł/m²
Sprzedaż Bezpośr...
Skontaktuj się
Mieszkanie Myślenice
Myślenice, małopolskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie Myślenice
Zaktualizowane: 13 maja 2026
544 659 zł 57,20 m² 9 522,01 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-23
Umów się i oglądaj swobodniej!
parter/2
3
2025
przynależne na terenie ogrodzonym
do wykończenia
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
23 maja 2026
Umów się i oglądaj swobodniej!
Piętro:
parter/2Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
przynależne na terenie ogrodzonymStan mieszkania:
do wykończeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 544 659 zł (9 522,01 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Myślenicach)
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 57,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: do wykończenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2025
- technika budowy: nowa technologia
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 0/2, dwustronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, ogródek
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: siła; ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: przynależne na terenie ogrodzonym
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Sprzedaży, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 1079
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Myślenice, myślenicki, małopolskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, osiedle domów jednorodzinnych, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
CENY, WYSOKI STANDARD , BEZ PROWIZJI , BEZ PODATKU PCC 2%, nie współpracuje z pośrednikami
Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! ZAPYTAJ O RABAT!
Budynek GOTOWY z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%.
Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt!