dowolna

Mieszkania Myślenice – oferty mieszkań w Małopolsce

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

749 000 zł52 m² 14 434 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 51,50m2 znajdujący się w podkrakowskich Myślenicach (30 km od centrum Krakowa). Mieszkanie jest wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 800 zł34 m² 52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szanowni Państwo, zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, odnowionego mieszkania w doskonałej lokalizacji Myślenice, osiedle 1000-lecia. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

558 360 zł41 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: najnowszą inwestycję deweloperską, która powstaje w Myślenicach! Budowa tego nowoczesnego i kameralnego budynku zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

599 000 zł60 m² 9 980,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie W zielonej cichej okolicy myślenice N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,02 m2 usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rzemieślnicza

Myślenice,małopolskie

2 300 zł40 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia W centrum Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Myślenic. Nieruchomość znajduje się przy ul. Rzemieślniczej 20 na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Myślenice,małopolskie

609 000 zł54 m² 11 349 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane w Myślenicach - zielonej części Małopolski. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przytulne i bardzo jasne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 500 zł38 m² 39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu długoterminowego przytulnego mieszkania, położonego na 2. piętrze w bloku na osiedlu 1000-lecia w Myślenicach. To komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

299 000 zł34 m² 8 794 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu mieszkanie w super lokalizacji na os.1000-lecia. Mieszkanie o pow. ok. 34m z przynależną piwnicą. Mieszkanie do remontu. Usytuowane na 3 piętrze. W mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

2 350 zł40 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie typu studio w bardzo atrakcyjnej części Myślenic, przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie ciche i przytulne o metrażu 40 m2. Składa się przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Traugutta

Myślenice,małopolskie

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmie piękny nowy apartament w centrum Myslenic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

589 900 zł58 m² 10 143 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ani podatku pcc! ostatnie 2 mieszkania na sprzedaż W najniższej cenie na lokalnym rynku! Film prezentujący nieruchomość Rzuty mieszkania dostępne w podanym linku: oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

469 999 zł48 m² 9 701 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o pow.48,45m usytuowane na 2 piętrze jednego z bloków na os. 1000- lecia w Myślenicach. Mieszkanie jest przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Brzezińskiego

Myślenice,małopolskie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, blisko centrum, ekspozycja zachodnia 46,71/57,88m , piętro 3/3, duży taras 10,5m , ogrzewanie gazowe indywidualne (piec kondensacyjny dwu funkcyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Myślenice,małopolskie

399 000 zł68 m² 5 850,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry Sprzedam (bezpośrednio - więc brak prowizji - duże oszczędności dla kupującego) rozkładowe i ustawne mieszkanie o powierzchni 68,20 mkw znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

509 000 zł46 m² 11 041,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Myślenicach - Osiedle Tysiąclecia Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Osiedle Tysiąclecia, myślenice. Idealne dla osób ceniących sobie komfort, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jana Sobieskiego

Myślenice,małopolskie

790 000 zł68 m² 11 617,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam apartament znajdujący się w Myślenicach na ulicy Sobieskiego apartament dwupoziomowy na zamkniętym osiedlu z placem zabaw dla dzieci i dużym parkingiem z mieszkania widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

629 000 zł61 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowanego na Ip. kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie o pow. użytkowej 61,44 m2 z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

749 000 zł56 m² 13 397 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kolejną nieruchomością, którą prezentuje Państwu nasze biuro jest przepiękny nowy apartament na sprzedaż znajdujący się w cichej i kameralnej części Myślenic. Mieszkanie nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 600 zł35 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie znajdujące się w bloku na os. 1000-lecia. Lokal o powierzchni 35m2 położony jest na parterze i składa się z pokoju dziennego, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Myślenice,małopolskie

255 882 zł25 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę w niezwykle pięknej, zielonej i spokojnej okolicy, z dojazdem ok 30 min do Krakowa. Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Myślenice,małopolskie

399 000 zł68 m² 5 850,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

579 900 zł58 m² 9 971 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ani podatku pcc! ostatnie 2 mieszkania na sprzedaż W najniższej cenie na lokalnym rynku! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 600 zł34 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o pow. 34,25m2 położone na pierwszym piętrze (II kondygnacja) bloku na os. 1000-lecia. Mieszkanie składające się z jednego dużego pokoju, samodzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu bardzo ładnego i przestronnego mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 68m2 w zacisznej i bardzo zielonej części Myślenic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

860 000 zł87 m² 9 908 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, w ofercie biura do sprzedania mieszkanie o powierzchni 86,80 m z piwnicą w samym centrum Myślenic! Zapewniające łatwy dostęp do różnych udogodnień, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 194 zł52 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w kompleksie nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Na wyposażeniu windy, pompy ciepła, fotowoltaika. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Zawada gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Myślenice

Myślenice,małopolskie

339 000 zł34 m² 9 898 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 34,25m2 położone na pierwszym piętrze (II kondygnacja) bloku na os. 1000-lecia. Mieszkanie składające się z jednego dużego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Solidarności

Myślenice,małopolskie

839 000 zł84 m² 9 988 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w Myślenicach, które zostało połączone z dwóch mieszkań na etapie budowy, tworząc przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka Lokalizacja: myślenice ul. Słowackiego, w okolicy liczne sklepy, przystanek bus i Rynek Powierzchnia: 37,5 m2 Piętro: 3 z 4 Czynsz najmu: 1.700 zł Dodatkowo opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Myślenice,małopolskie

2 000 zł34 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się rekreacyjnej części Myślenic- zarabie Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul Zdrojowej na Ip. budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 000 zł52 m² 13 538 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

564 000 zł44 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

492 000 zł36 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

535 000 zł41 m² 12 923 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Myślenice,małopolskie

479 000 zł50 m² 9 570 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 50,05m2 położone na pierwszym piętrze (II kondygnacja) bloku przy ul. Matejki 7. Mieszkanie dwustronne, składające się z dwóch odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 000 zł25 m² 13 083 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij