dowolna

Mieszkania z aneksem Myślenice - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

48 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

48 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Brzezińskiego

Myślenice,małopolskie

263 000 zł42 m² 6 194,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe, piękne, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze 2-piętrowego budynku z 2008 r. przy ul. Dunin-Brzezińskiego (okolica os. 1000-lecia) w Myślenicach. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solidarności

Myślenice,małopolskie

295 000 zł75 m² 3 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania oferuję bardzo ładne mieszkanie w cichej i przytulnej okolicy na nowym osiedlu. Mieszkanie jest na poddaszu dwupoziomowe co daje ogromne możliwości aranżacji. Stan deweloperski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dunin-Brzezińskiego

Myślenice,małopolskie

263 000 zł42 m² 6 194,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe, piękne, 2-pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze 2-piętrowego budynku z 2008 r. Połozonego przy ul. Dunin-Brzezińskiego (okolica os. 1000-lecia) w Myślenicach. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, w pełni wyposażone (lodówka, pralka, kuchnia, tv, internet). Mieszkanie zlokalizowane niedaleko centrum - 5 min. pieszo do rynku. W pobliżu żłobek, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dunin-Brzezińskiego

Myślenice,małopolskie

1 250 zł40 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrym stanie. Pokoj dzienny z aneksem kuchennym (wyposazonym w kuchenke elektryczna, okap, zmywarke, lodowke). Z pokoju dziennego wyjscie na duzy balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Solidarności

Myślenice,małopolskie

1 500 zł70 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia mieszkanie w Myślenicach na ul. Solidarności, os. "Pod Lipką". Mieszkanie jest dwu-poziomowe na III piętrze, z balkonem i piwnicą (4m2). Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 000 zł56 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m kw, kuchnia, lazienka, miejsce parkingowe, teren ogrodzony z brama wjazdową. Cena najmu 1000 zl + media. Więcej informacji pod numerem   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkania 40 m2 i kawalerka 20 m2 2 km od centrum myślenic w osieczanach w formie salonu z aneksem kuchennym ,łazienka i sypialnią w trakcie prac wykończeniowych termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

173 000 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyremontowane ,dobra lokalizacja,spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie jest 2-pokojowe z aneksem kuchennym, w pełni umeblowane i wyposażone m.in.: - pralka, - lodówka, - TV, - kuchnia, Do centrum 5 min. pieszo. Okolica spokojna jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

800 zł40 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na pierwszym pietrze budynku mieszkalnego do wynajecia od 01.05.2010r aneks kuchenny wyposażony w meble .kuch.gaz.z piekar. ,lodówka z zamraż. w formie wyspy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

2 600 zł41 m² 62,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem śliczne kompaktowe mieszkania mieszczące się przy ul. Piłsudskiego, na drugim piętrze w apartamentowcu "trójkąt". Lokal o pow. 41,49m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Zarabie,Myślenice

1 100 000 zł81 m² 13 608,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego apartamentu z sektora premium, będącego synonimem luksusu, komfortu i wyrafinowanego stylu. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

559 000 zł41 m² 13 778,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie typu studio w bardzo atrakcyjnej części Myślenic, przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie ciche i przytulne o metrażu nieco ponad 40 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

419 000 zł36 m² 11 658,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 35,94m2 znajdujące się w Myślenicach na Osiedlu 1000-lecia. Lokal położony na 1 piętrze (2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

639 000 zł41 m² 15 401 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaży śliczne kompaktowe mieszkania mieszczące się przy ul. Piłsudskiego, na drugim piętrze w apartamentowcu "trójkąt". Lokal o pow. 41,49m2 znajduje się.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij