dowolna

Mieszkania z prawem własności Myślenice - Lista ofert

58 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

58 ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

340 960 zł35,73 m² 9 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

371 511 zł44,69 m² 8 313,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,25 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 48,25 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą, w znakomitej lokalizacji - blisko centrum Myślenic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 420 zł25,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Myślenice,małopolskie

689 000 zł34,18 m² 20 157,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie Myślenice ul. Traugutta 6a lokalizacja: myślenice leżą 30 km na południe od Krakowa, nad rzeką Rabą i jej lewym dopływem Bysinką. Położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,70 m² 7 439,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Majewska Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,71 m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Gałczyńskiego. Mieszkanie idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł66,97 m² 8 944,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem | Myślenice | miejsce postojowe w cenie! Szukasz czegoś więcej niż standardowe mieszkanie? Ta nieruchomość w Myślenicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł55 m² 10 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow.55m2 do remontu na osiedlu Tysiąclecia w Myślenicach na 4 piętrze, mieszkanie z lat 70-siątych W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

545 380 zł49,58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować piękne, funkcjonalne mieszkanie, które może stać się Waszym wymarzonym miejscem do życia. Nieruchomość ta łączy w sobie wygodę, atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

278 520 zł25,32 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

379 052 zł45,54 m² 8 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

454 261 zł45,54 m² 9 974,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Budynek gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 077 zł57,22 m² 10 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! zapytaj O rabat! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

486 345 zł51,96 m² 9 359,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 502 zł52,51 m² 8 865,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Myślenice,małopolskie

599 000 zł53,34 m² 11 230 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kamienica Słowackiego to nowoczesna inwestycja od dewelopera Jania Construction położona w centrum Myślenic, zapewniająca wygodny dostęp do wszystkich miejskich udogodnień. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

659 534 zł60,13 m² 10 968 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

615 000 zł55 m² 11 181,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 55 m , umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Znajduje się na trzecim piętrze w bloku. Wnętrza są jasne .Mieszkanie ma wygodny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Myślenice,małopolskie

599 000 zł67 m² 8 944,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

467 080 zł42 m² 11 201 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

562 110 zł46 m² 12 246 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Myślenice,małopolskie

556 779 zł58 m² 9 661,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0% prowizji | bez pcc 2% | pod klucz | gotowe do odbioru | cena promocyjna Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,03 m (powierzchnia projektowa 57,63 m ), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

3 780 000 zł360 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:20

 

Rok budowy:2023

***bezpośrednio***bez prowizji Powiat Myślenice Miejscowość zawada 273 ***gotowe do odbioru*** Oferta sprzedaży mieszkań w pakietach z możliwością wyboru ilości i powierzchni ,liczby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pardyaka

Myślenice,małopolskie

414 900 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46 m z widokiem na centrum Myślenic! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Tysiąclecia - w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 znajdujące się w Myślenicach. Lokalizacja: osiedle 1000-lecia- jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

664 000 zł44 m² 15 225,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaży śliczne kompaktowe mieszkania mieszczące się przy ul. Piłsudskiego, na drugim piętrze w apartamentowcu "trójkąt". Lokal o pow. 43,61m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

278 520 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

428 890 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

326 700 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

473 887 zł39 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

638 288 zł50 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence - nowy projekt od dewelopera Jania Construction zlokalizowany w ścisłym centrum Myślenic. Nowoczesna architektura budynku, zróżnicowane metraże, dostęp mieszkań dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myślenice,małopolskie

649 000 zł67 m² 9 690,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

690 000 zł74 m² 9 361,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na Ip. kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,71 m2 z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Zarabie,Myślenice

699 000 zł56 m² 12 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie nr 5 o powierzchni 56,38m2 znajdujące się w nowo powstałym budynku wielorodzinnym przy ul. Mickiewicza 11 w Myślenicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

490 000 zł43 m² 11 316,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Myślenic, przy ul. Słowackiego. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

540 980 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku wielorodzinnym w Myślenicach - Lokalizacja: myślenice/ ul. Solidarności 37 - Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Myślenice

Myślenice,małopolskie

505 440 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż 5 min. OD rynku! Kolejną nieruchomością, którą prezentuje Państwu nasze biuro jest bardzo fajne i kompaktowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Myślenice

Myślenice,małopolskie

504 480 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, które może stanowić idealną przestrzeń do własnej aranżacji. Nieruchomość znajduje się.