dowolna

Mieszkania w nowym bloku Myślenice - Oferty sprzedaży lub najmu

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

558 360 zł41 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości prezentuje na sprzedaż: najnowszą inwestycję deweloperską, która powstaje w Myślenicach! Budowa tego nowoczesnego i kameralnego budynku zlokalizowana w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Traugutta

Myślenice,małopolskie

3 200 zł63 m² 50,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmie piękny nowy apartament w centrum Myslenic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

589 900 zł58 m² 10 143 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ani podatku pcc! ostatnie 2 mieszkania na sprzedaż W najniższej cenie na lokalnym rynku! Film prezentujący nieruchomość Rzuty mieszkania dostępne w podanym linku: oferujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunin-Brzezińskiego

Myślenice,małopolskie

599 000 zł58 m² 10 327,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, blisko centrum, ekspozycja zachodnia 46,71/57,88m , piętro 3/3, duży taras 10,5m , ogrzewanie gazowe indywidualne (piec kondensacyjny dwu funkcyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

629 000 zł61 m² 10 238 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta dotyczy mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowanego na Ip. kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie o pow. użytkowej 61,44 m2 z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Myślenice,małopolskie

255 882 zł25 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc! Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę w niezwykle pięknej, zielonej i spokojnej okolicy, z dojazdem ok 30 min do Krakowa. Mieszkanie nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

579 900 zł58 m² 9 971 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ani podatku pcc! ostatnie 2 mieszkania na sprzedaż W najniższej cenie na lokalnym rynku! Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupoziomowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

3 500 zł68 m² 51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu bardzo ładnego i przestronnego mieszkania w nowym budownictwie o powierzchni 68m2 w zacisznej i bardzo zielonej części Myślenic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

704 194 zł52 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkania w kompleksie nowoczesnych budynków wielorodzinnych. Na wyposażeniu windy, pompy ciepła, fotowoltaika. Inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Zawada gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

470 000 zł36 m² 13 019 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Umów się na spotkanie! Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Możliwy zakup na kredyt 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

703 000 zł52 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

647 000 zł50 m² 12 837 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023