dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Myślenice - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

27 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

27 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

550 000 zł48,25 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje /48,25m2 /3 maja /myślenice. Super oferta. Agencja Nieruchomości Optima poleca mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w budynku z windą przy ulicy 3 maja w Myślenicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

443 588 zł44,47 m² 9 974,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt możliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

389 727 zł41,23 m² 9 452,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! -> Zarezerwuj termin -> Kup mieszkanie w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł40 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Myślenicach ul Rzemieślnicza 7 - inwestycja Duża Manufaktura. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym (duże okna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pardyaka

Myślenice,małopolskie

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w centrum Myślenic. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym i jadalnią, sypialnia z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Myślenice,małopolskie

689 000 zł34,18 m² 20 157,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie Myślenice ul. Traugutta 6a lokalizacja: myślenice leżą 30 km na południe od Krakowa, nad rzeką Rabą i jej lewym dopływem Bysinką. Położone są na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32 m, zlokalizowana w Myślenicach przy ul. Solidarności 37. Mieszkanie idealne dla jednej osoby lub pary. Mieszkanie nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

342 300 zł35,03 m² 9 771,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! -> zarezerwuj termin -> kup mieszkanie w najlepszej cenie! Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Myślenice,małopolskie

699 000 zł51,89 m² 13 470,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 51,50m2 znajdujący się w podkrakowskich Myślenicach (30 km od centrum Krakowa). Mieszkanie jest wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

469 350 zł44,70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 18 km od Krakowa! Nowa Inwestycja! Brak prowizji od kupującego!mint Property ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w stanie deweloperskim w Zawadzie koło Myślenic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 665 zł44,69 m² 9 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! zapytaj O rabat! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

537 600 zł56 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferuję jasne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56 m , położone na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. Budynek znajduje się w spokojnej okolicy, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Myślenice,małopolskie

581 560 zł41,54 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 41,54 m, zlokalizowane na 2. piętrze nowo wybudowanego budynku wielorodzinnego w Myślenicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 420 zł25,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

449 859 zł39,39 m² 11 421 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 200 zł42,79 m² 51,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - idealne dla singla lub pary. Oferujemy na wynajem superkomfortowe mieszkanie o powierzchni 42,79 m, znajdujące się na drugim piętrze nowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3-ego Maja

Myślenice,małopolskie

550 000 zł48,25 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

*Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe | Myślenice, ul. 3 maja | 48,25 m | Klimatyzacja | pełna własność z kw Na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

331 870 zł30,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł43,86 m² 59,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia W centrum Oferujemy Państwu klimatyczne mieszkanie do wynajęcia w samym centrum Myślenic. Nieruchomość znajduje się przy ul. Piłsudskiego 22 na II piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

376 860 zł34,26 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

947 000 zł75,17 m² 12 598,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Majewska Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 75,17m2 znajdujący się na poddaszu budynku wielorodzinnego, przy ul. Mickiewicza 11.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł52,10 m² 12 188,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Majewska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nową inwestycję deweloperską powstającą w spokojnej i atrakcyjnej części Myślenic, przy ul. Senatorskiej 12. Inwestycja obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem Myślenice

Myślenice,małopolskie

340 960 zł35,73 m² 9 542,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,25 m² 11 398,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 2-pokojowe, mieszkanie o powierzchni 48,25 m , położone na pierwszym piętrze w budynku z windą, w znakomitej lokalizacji - blisko centrum Myślenic. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

277 420 zł25,22 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

545 380 zł49,58 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować piękne, funkcjonalne mieszkanie, które może stać się Waszym wymarzonym miejscem do życia. Nieruchomość ta łączy w sobie wygodę, atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myślenice,małopolskie

1 800 zł49,73 m² 36,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie położone na 1 piętrze bloku przy ul. Matejki w Myślenicach. Mieszkanie schludne, bardzo jasne, w zadowalającym standardzie. Lokal posiada 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

467 080 zł42 m² 11 201 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pardyaka

Myślenice,małopolskie

414 900 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

46 m z widokiem na centrum Myślenic! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,10 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego bloku na Osiedlu Tysiąclecia - w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

664 000 zł44 m² 15 225,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaży śliczne kompaktowe mieszkania mieszczące się przy ul. Piłsudskiego, na drugim piętrze w apartamentowcu "trójkąt". Lokal o pow. 43,61m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

326 700 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

473 887 zł39 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

519 000 zł56 m² 9 202,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia w Myślenicach, w bloku nr 29, usytuowane na parterze budynku. Lokal ma powierzchnię 56,40 m, a dodatkowo przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

490 000 zł43 m² 11 316,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Myślenic, przy ul. Słowackiego. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

698 000 zł52 m² 13 451,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy Osiedlu Tysiąclecia 9 w Myślenicach, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Zarabie,Myślenice

2 200 zł34 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się rekreacyjnej części Myślenic- zarabie Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul Zdrojowej na Ip. budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

467 080 zł42 m² 11 201 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence - nowy projekt od dewelopera Jania Construction zlokalizowany w ścisłym centrum Myślenic. Nowoczesna architektura budynku, zróżnicowane metraże, dostęp mieszkań dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Myślenice,małopolskie

518 192 zł45 m² 11 618,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I ogrodem | zawada K. Myślenic, 18 km od krakowa 0% prowizji | bez pcc 2% | pod klucz | gotowe do odbioru Z przyjemnością prezentuję komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 000 zł56 m² 35,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie o pow. 56,40 m2 składające się z dwóch pokoi,kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie bardzo przyjemne, odświeżone. W oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Myślenice,małopolskie

360 293 zł36 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 36,08 m Zawada k. Myślenic Gotowe do odbioru | 0% prowizji | Bez pcc 2% | Program Mieszkanie na raty Lokalizacja Inwestycja położona jest w malowniczej Zawadzie,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij