Dom, ul. Zacisze

Zacisze, Myślenice, małopolskie

  • 999 000 zł
  • 81 m²
  • 12 333,33 zł/m²

Zdjęcie

Anna Patócs

Skontaktuj się

Dom, ul. Zacisze

Zacisze, Myślenice, małopolskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

999 000 zł

81 m²

12 333,33 zł/m²

Dom, ul. Zacisze

Zaktualizowane: 8 maja 2026

999 000 zł 81 m² 12 333,33 zł/m²

Rodzaj domu:
dom szeregowy
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
26 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

dom szeregowy

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

26 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 999 000 zł (12 333,33 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 81 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom szeregowy; rok budowy: 2022
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 26 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: pralka
  • Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, piec
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła".

Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szeregowej, w urokliwym miejscu, pełnym zieleni i spokoju w sercu myślenickiego Zarabia.
Zlokalizowany jest w w nowoczesnym, kameralnym i zapewniającym wysoki standard osiedlu. Teren wokół budynków pięknie zadbany, wjazd na osiedle przez bramę na pilota. (...)

Agent

Anna Patócs

537 193...

537 193 763

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

537 193...

537 193 763

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości