dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Myślenice

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piłsudskiego

Myślenice,małopolskie

664 000 zł44 m² 15 225,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu na sprzedaży śliczne kompaktowe mieszkania mieszczące się przy ul. Piłsudskiego, na drugim piętrze w apartamentowcu "trójkąt". Lokal o pow. 43,61m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Myślenice

Myślenice,małopolskie

278 520 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na pograniczu Myślenic deweloper Jania Construction realizuje inwestycje mieszkaniową wielorodzinną Leśne Miasteczko. W sąsiedztwie 60 hektarowego lasu w dwóch etapach deweloper zaplanował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

428 890 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

326 700 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 900 zł61 m² 31,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 60,53m2 położone na 2 piętrze (3 kondygnacja) w bloku na os. 1000-lecia w Myślenicach. Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

473 887 zł39 m² 12 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence to nowoczesna inwestycja zrealizowana przez dewelopera Jania Construction, położona w ścisłym centrum Myślenic. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Konopnickiej

Myślenice,małopolskie

377 000 zł463 m² 814,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis nieruchomości Działka budowlano-usługowa o powierzchni 4,63 arów jest położona w Centrum Myślenic 70m od Galerii Stara Cegielnia i w odległości 200 m od Rynku. Plan miejscowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

69,57 zł/m²23 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 23 m, zlokalizowany bezpośrednio przy myślenickim Rynku w samym centrum miasta. Lokal znajduje się w reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

519 000 zł56 m² 9 202,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu 1000-lecia w Myślenicach, w bloku nr 29, usytuowane na parterze budynku. Lokal ma powierzchnię 56,40 m, a dodatkowo przynależy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

638 288 zł50 m² 12 705 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Żeromskiego Residence - nowy projekt od dewelopera Jania Construction zlokalizowany w ścisłym centrum Myślenic. Nowoczesna architektura budynku, zróżnicowane metraże, dostęp mieszkań dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Myślenice,małopolskie

649 000 zł67 m² 9 690,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i tarasem | Myślenice | miejsce postojowe w cenie! Szukasz czegoś więcej niż standardowe mieszkanie? Ta nieruchomość w Myślenicach to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Myślenice

Myślenice,małopolskie

690 000 zł74 m² 9 361,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na Ip. kameralnej inwestycji znajdującej się w Myślenicach. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 73,71 m2 z 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Zarabie,Myślenice

699 000 zł56 m² 12 398 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie nr 5 o powierzchni 56,38m2 znajdujące się w nowo powstałym budynku wielorodzinnym przy ul. Mickiewicza 11 w Myślenicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myślenice,małopolskie

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Opis mb Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Myślenicach. Opis nieruchomości / domu Przestronny i komfortowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

750 000 zł94 m² 7 979 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż nowe domy blisko jeziora! Borzęta, 5 minut z Myślenic! Każdy na 7-arowej działce, z wszystkimi mediami, gotowe w stanie deweloperskim! domy składają się z: parter: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

490 000 zł43 m² 11 316,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Myślenic, przy ul. Słowackiego. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę życia w centrum miasta, a jednocześnie chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

698 000 zł52 m² 13 451,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie na sprzedaż Na sprzedaż luksusowy apartament o powierzchni 51,50m2 znajdujący się w podkrakowskich Myślenicach (30 km od centrum Krakowa). Mieszkanie jest wykończone, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem utwardzonym Myślenice

Myślenice,małopolskie

400 000 zł6 300 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka pod inwestycje, na ten moment rolna. Przyszłościowo piękny teren pod zabudowę. Nieruchomość o powierzchni 63 ar położona w Myślenicach na wzniesieniu, z którego rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solidarności

Myślenice,małopolskie

820 000 zł110 m² 7 454,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż piękne dwupoziomowe mieszkanie z miejscem postojowym w Myślenicach. Nieruchomość położona blisko centrum, a jednoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Myślenice,małopolskie

540 980 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym budynku wielorodzinnym w Myślenicach - Lokalizacja: myślenice/ ul. Solidarności 37 - Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Myślenice

Myślenice,małopolskie

505 440 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż 5 min. OD rynku! Kolejną nieruchomością, którą prezentuje Państwu nasze biuro jest bardzo fajne i kompaktowe mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Myślenice

Myślenice,małopolskie

504 480 zł42 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, które może stanowić idealną przestrzeń do własnej aranżacji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Myślenice,małopolskie

2 990 000 zł350 m² 8 542,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myślenice

Zarabie,Myślenice

2 500 zł92 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok 92 m ul. Zielona , Myślenice (zarabie) Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni ok 92 m, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m , położone przy Osiedlu Tysiąclecia 9 w Myślenicach, na 4. piętrze czteropiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

40 zł/m²66 m² 2 640 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 66 m, położony bezpośrednio na rynku w Myślenicach, z widokiem na płytę rynku. To idealna propozycja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zdrojowa

Zarabie,Myślenice

899 000 zł74 m² 12 221 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż narożny lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Zarabie w Myślenicach, na osiedlu Nowe Zarabie spokojnym, zielonym i kameralnym miejscu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 299 000 zł1 750 m² 742,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę usługową o powierzchni ok. 17.50 ara, położoną w Myślenicach przy ul. Sobieskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej Zakopianki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

2 999 000 zł752 m² 3 988,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dochodowa nieruchomość - restauracja z hotelem na działce komercyjnej (5u/mn) z możliwością rozbudowy / rozwinięcia działalności inwestycyjnej. Na sprzedaż wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 750 000 zł260 m² 6 730,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mam do zaoferowania dom w Krzyszkowicach o powierzchni 280m2 .Dom z dużymi.piwnicami ,stoi 19arowej działce pięknie położonej Na dole ,dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 650 000 zł261 m² 6 310,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom Z panoramicznym widokiem | W otoczeniu ciszy I spokoju Nowy dom | Panoramiczne widoki | Duże przeszklenia | Dwa tarasy | 4 sypialnie | Funkcjonalny układ Dom idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Zarabie,Myślenice

2 200 zł34 m² 65,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem mieszkanie znajdujące się rekreacyjnej części Myślenic- zarabie Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul Zdrojowej na Ip. budynku wielorodzinnego. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Pardyaka

Myślenice,małopolskie

35 zł/m²100 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowo-biurowy o powierzchni ok. 100 m w Myślenicach przy ul. Pardyaka. Lokal znajduje się na parterze budynku przy jednej z głównych ulic miasta, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Asnyka

Myślenice,małopolskie

659 980 zł57 m² 11 499,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja z szybkim dojazdem do Krakowa - idealne dla rodziny lub pod wynajem! Marzysz o spokojnym życiu blisko natury, ale z łatwym dostępem do miasta? To mieszkanie w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

60 zł/m²20 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 20 m2 znajdujący się na samym rynku w Myślenicach. Lokal położony jest na 1 piętrze w kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Myślenice,małopolskie

467 080 zł42 m² 11 201 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zarabie,Myślenice

1 450 000 zł390 m² 3 717,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

MB Estates ma przyjemność zaprosić Państwa na prezentację Domu z Potencjałem w Sercu Zarabia Myślenice, dom o powierzchni 390 m , położony na 15 arowej widokowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dąbrowskiego

Myślenice,małopolskie

275 000 zł350 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy sprzedaż działki budowlanej na powierzchni ok. 350 m 2, umieszczoną w Myślenicach. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach: 16/20 Bardzo atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Myślenice,małopolskie

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2 znajdujące się w Myślenicach. Lokalizacja: osiedle 1000-lecia- jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Myślenice,małopolskie

649 000 zł75 m² 8 653,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz przestronnego i komfortowego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji? Mamy dla Ciebie ofertę, która spełnia te oczekiwania. Biuro nieruchomości prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Myślenice

Myślenice,małopolskie

699 000 zł1 031 m² 677,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 10,31 ara położona w samym centrum Myślenic. Nieruchomość zlokalizowana jest w rejonie ulic 3-go Maja i Pardyaka,.